Najczęściej zadawane pytania?

Pierwsze zajęcia:

Co trzeba zabrać z sobą? 

Odp: Zabieramy z sobą klapki, strój kąpielowy, Czepek własny na pierwsze zajęcia (dzieci dostaną czepki), okularki mogą być  ale nie są niezbędne na pierwsze zajęcia.  Rodzice wchodzący do szatni obowiązkowo klapki! Gdy nie ma klapek zakładamy reklamówki na buty lub wchodzimy boso.

Okularki… Jakie?

Odp: Decathlon z szeroką uszczelką rozmiar dziecięcy lub większy rozmiar  <– Kliknij link

 

Jak się zachować na zajęciach?

Pierwsze zajęcia szczególnie grupy początkujące.

Zbiórka przed Recepcją Parku Wodnego.  Sprawdzamy obecność, rozdajemy paski i zakładamy je dzieciom. Wchodzimy do przebieralni względem płci rodzica (tata z córką do szatni męskiej, mama z synkiem do damskiej).

Dzieci oddajemy po prysznicu po drugiej stronie szatni (niecka basenowe). Po drodze pokazujemy dziecku gdzie jest WC.

Dzieci od momentu zbiórki na niecce basenowe są pod opieką instruktora. Rodzic udaje się na widownię (zmiana obuwia wskazana). Obserwuje zajęcia z góry. W razie potrzeby schodzi po dziecko do szatni gdy dziecko chce do łazienki.

Znakiem rozpoznawczym końca zajęć jest przejście dzieci do “grzybka”/Grupa początkująca/.

 

Ile trwają zajęcia?

Odp:  Zajęcia efektywnie w wodzie trwają 45 minut. Wyjątkiem są grupy początkujące gdzie zajęcia przez pierwsze parę zajęć mogą zostać skrócone do 30 minut ze względu na wychłodzenie dzieci.

Czas bez dopłaty dla rodziców z dziećmi to 70 minut od momentu przejścia przez bramkę. Zegarki oddajemy przy wyjściu do Pań w recepcji.  Przy suszarkach na ścianie znajduje się czytnik zatrzymujący czas o dodatkowe 5 minut.

 

Płatności , zniżki… problemy z rozliczeniem i brak propozycji zajęć do odrobienia (przy posiadanych do odrobienia).

Wszelkie informacje prosimy o m@ila biuro@kofisport.pl.

 

Odwoływanie zajęć. Kiedy mogę odrobić zajęcia?

Odp: Zajęcia odwołujemy zawsze w ramach potrzeby.  Po odwołaniu zajęć tworzy się miejsce wolne na zajęcia gdzie  inny rodzic może wpisać się na odrabianie.  Aby zajęcia mogły zostać odrobione trzeba je odwołać min 8h przed rozpoczęciem zajęć. Limit zajęć do odrobienia na półrocze to 10 zajęć.

 

Opłata za utrzymanie miejsca w grupie. Kiedy się należy i co z odwołanymi zajęciami?

Odp: Miesiąc miesiącowi nierówny. W jednych miesiącach zajęć mamy po 9-10h w innych 2-3.

Przyjmujemy ,że w przypadku nieobecności na zajęciach powyżej połowy zajęć z miesiącu przysługuje opłata 65zł za utrzymanie miejsca w grupie. W tym momencie prosimy o decyzję czy odrabiamy zajęcia.  System nie rozróżnia opłaty za utrzymanie miejsca w grupie oraz odwołanych w tym czasie zajęć.  Jeżeli jesteśmy w stanie odrobić zajęcia to odrabiamy zajęcia i nie korzystamy z pomniejszonej opłaty. Zajęcia możemy odrabiać bez terminu do końca sezonu. KONIEC MAJA!